DREWNIANE LAMPY

Zespół IL prezentuje kolekcję opraw drewnianych IN WOOD, o minimalistycznych, czystych formach. Oszczędność formy pozwala na maksymalne wyeksponowanie charakteru drewna oraz czyni oprawę nowoczesną, funkcjonalną i uniwersalną. Proste, geometryczne formy, modułowość, a także opcje łączenia opraw i ich multiplikacji dają możliwość tworzenia indywidualnych systemów oświetlenia dostosowanych do potrzeb użytkowników oraz funkcji i charakteru wnętrza. Wszystkie nasze oprawy są wykonywane ręcznie, w tradycyjnej technologii przez rzemieślników od pokoleń zajmujących się obróbką drewna, co gwarantuje najwyższą jakość i unikalny charakter każdej oprawy. 

 

W naszej ofercie posiadamy zarówno standardowe modele: lampy liniowe, lampy biurowe, lampy wiszące, plafony sufitowe czy kinkiety łazienkowe nad lustro jak również lampy na zamówienie, dopasowane do indywidualnego projektu wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.

Image
PATH
Image
Y-PATH
Image
RUŁA
BLOK
BLOK

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIE OŚWIETLENIE?

Jesteś zainteresowany naszymi produktami ale nie wiesz jak zaaranżować je w Twoim wnętrzu? Pomożemy Ci przygotować kompleksowy projekt oświetlenia mieszkania, domu lub miejsca pracy dobierając odpowiednie oprawy z naszej oferty. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tworząc wraz z architektami i inwestorami oświetlenie spójne z charakterem danej przestrzeni. 

Dopasowana do Twojego wnętrza lampa nad wyspę kuchenną, oświetlenie schodów, korytarza lub lustro z podświetleniem led w drewnianej oprawie... możliwości są niemal nieograniczone. W poszukiwaniu inspiracji zachęcamy również do obejrzenia naszych drewnianych lamp w zrealizowanych projektach wnętrz.

Image
Image
BLOK
logo-white.png
+48 690 899 906
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
INDIVIDUAL LIGHTING 
IN WOOD
     NEWSLETTER
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
WYBIERZ JĘZYK
Copyright © 2024 individuallighting.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki    zobacz więcej - polityka prywatności
logo_black.png
WYBIERZ JĘZYK