Podwójna Stodoła

Przedstawiamy realizację w prywatnym domu w okolicach Warszawy. Tym razem lampa Your Path w wersji Thin została zastosowana jako oświetlenie wyspy kuchennej w podwójnej stodole. Kształt lampy został dopasowany zarówno do kształtu wyspy jak i do urządzeń znajdujących się na niej.

Zdjęcia: Dominika Jędrychowska
Image
Image

NessMedica Kraków

Przedstawiamy realizację Centrum Medycznego NessMedica w Krakowie, zaprojektowanego przez studio Wizzart Architektura⁠. We wnętrzach znalazły miejsce nasze drewniane lampy - PATH OFFICE, idealnie wpisując się w ich naturalny charakter⁠.

Zdjęcia: Quadroom - fotografia architektury i wnętrz
Image
Image
Image
Image

Dom w Sarnowie

Przedstawiamy realizację prywatnego domu w Sarnowie. Stosując kombinację lamp PATH oraz Y-PATH stworzyliśmy dla naszych klientów kompleksowe oświetlenie wnętrza domu jednorodzinnego. Naturalne drewno oraz ciepłe, ambientowe światło podkreśliło charakter surowego, betonowego sufitu. ⁠

Zdjęcia: Dominika Jędrychowska
Image
Image
Image

Mieszkanie we Wrocławiu

Przedstawiamy realizację mieszkania we Wrocławiu. W otwartej przestrzeni swoje miesjce znalazły lampy Y-PATH oraz RUŁA zapewniając zarówno odpowiednie doświetlenie przestrzeni roboczych jak i ambientowe oświetlenie całego wnętrza.
Image
Image
Image

Przestrzenie łazienek

Nasze drewniane lampy sprawdzają się świetnie w przestrzeniach łazienek i toalet. Często wykorzystywane są standardowe oprawy liniowe PATH oraz indywidualnie projektowane lampy Y-PATH. W naszej ofercie znajdują się również kinkiety oraz lustra zintegrowane z oświetleniem.
Image
Image
Image

Poznaj kolekcję IN WOOD

 
Image
PATH
Image
Y-PATH
Image
RUŁA
BLOK
BLOK
logo-white.png
+48 690 899 906
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
INDIVIDUAL LIGHTING 
IN WOOD
     NEWSLETTER
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
WYBIERZ JĘZYK
Copyright © 2024 individuallighting.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki    zobacz więcej - polityka prywatności
logo_black.png
WYBIERZ JĘZYK